Geodeta Słupca

Usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie województwa wielkopolskiego.

GEODETA WIELKOPOLSKA


Usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie województwa wielkopolskiego.


Co nas wyróżnia? Wieloletnie doświadczenie zawodowe, rzetelne podejście do klienta, a także wysoka jakość techniczna naszych usług oraz konkurencyjne ceny.


Posiadamy nowoczesny sprzęt pomiarowy, dzięki czemu nasze prace realizowane są z wysoką dokładnością oraz w możliwie jak najkrótszym czasie

GEODETA SŁUPCA

Usługi geodezyjne dostępne w naszej ofercie są skierowane do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Świadczymy je w Słupcy i okolicach. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Posługujemy się nowoczesnym, wyspecjalizowanym sprzętem, dbamy o wysoką dokładność wykonywanych czynności. Jeśli potrzebny Ci dobry geodeta ze Słupcy, zapoznaj się z poniższą ofertą i skontaktuj się z nami.

Mapy do celów projektowych

W ramach świadczonych usług geodezyjnych w Słupcy wykonujemy precyzyjne i rzetelnie opracowane mapy do celów projektowych. Tego rodzaju mapa stanowi uzupełnienie dokumentacji budowlanej. Ponadto umożliwia ubieganie się o pozwolenie na budowę. Mapa jest również przydatna osobom, które planują scalić albo przeciwnie, podzielić nieruchomość, czy też uregulować prawo własności w księdze wieczystej. Opracowaniem takiej mapy może zająć się wyłącznie dobry geodeta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Mapy tworzymy w oparciu o normy techniczno-prawne, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Poza doświadczeniem, mamy też innowacyjne narzędzia pochodzące od renomowanych producentów. Wszystko to wpływa na wysoką jakość obsługi i wykonywanych prac.

Geodezja katastralna

Pod nazwą geodezja katastralna kryje się kompleksowa obsługa geodezyjna. Obejmuje wytyczanie działek pod zabudowę, opracowywanie map geodezyjnych do celów projektowych, a także pomoc w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę. W ramach geodezji katastralnej wykonujemy również miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszej lokalizacji działki. Do działań z obszaru geodezji katastralnej można śmiało zaliczyć kontrolę prac wykonawczych. Ma ona duży wpływ na jakość usług budowlanych, terminowość i poprawność realizowanych prac.

Powyżej wymienione usługi to tylko wybrane z tych, które świadczymy w ramach geodezji katastralnej. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i poznania wszystkich naszych możliwości.

Pomiary realizacyjne

Profesjonalne pomiary geodezyjne w Słupcy, zwane też realizacyjnymi, wykonywane są bardzo dokładnie, z użyciem dokumentacji budowlanej. Przybierają one dwie formy. Pierwsza z nich określa wielkość, kształt oraz położenie elementów terenu. Z kolei pomiary wysokościowe wskazują różnice między wybranymi elementami terenu. Tyczenie realizacyjne wykonujemy przy użyciu reperów budowlanych. Są to specjalistyczne znaki, które ułatwiają przeprowadzanie tej czynności.

Nad pomiarami realizacyjnymi w naszej firmie czuwa zespół geodetów, którzy mają w tym zakresie ogromne doświadczenie i równie obszerną wiedzę. Usługę tę świadczymy osobom prywatnym, a także klientom biznesowym, którzy stawiają na kompleksową i wysokiej jakości obsługę.

Inwentaryzacja powykonawcza

Inwentaryzacja powykonawcza w Słupcy to kolejna usługa dostępna w naszej ofercie. Należy rozumieć ją jako wykonanie pomiarów sytuacyjnych oraz wysokościowych, które mają przyczynić się do zebrania aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu elementów zagospodarowania terenu, który został objęty zamierzeniem budowlanym. Dzięki temu możliwe jest sporządzenie pozostałej dokumentacji geodezyjnej.

Jesteśmy rozpoznawani na rynku, jako dobry geodeta w Słupcy. Poza wiedzą, doświadczeniem i nowoczesnym sprzętem, mamy też szeroki zakres usług, które świadczymy naszym klientom. Dlatego, jeśli i Ty potrzebujesz dobrego geodety, koniecznie skontaktuj się z nami.