Geodeta Wągrowiec

Usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie województwa wielkopolskiego.

GEODETA WIELKOPOLSKA


Usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie województwa wielkopolskiego.


Co nas wyróżnia? Wieloletnie doświadczenie zawodowe, rzetelne podejście do klienta, a także wysoka jakość techniczna naszych usług oraz konkurencyjne ceny.


Posiadamy nowoczesny sprzęt pomiarowy, dzięki czemu nasze prace realizowane są z wysoką dokładnością oraz w możliwie jak najkrótszym czasie

GEODETA WĄGROWIEC

Firma, którą prowadzimy z sukcesem od wielu lat, świadczy usługi geodezyjne w Wągrowcu i okolicznych miejscowościach. Nasza oferta jest skierowana do klientów prywatnych i biznesowych. Wszystkich obsługujemy z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o ich zadowolenie. W ramach prowadzonej działalności wykonujemy pomiary pod budowę domów jednorodzinnych, sklepów wielkopowierzchniowych, czy dróg. Dodatkowo zajmujemy się przygotowywaniem specjalistycznych dokumentów.

Usługi geodezyjne – Wągrowiec i okolice

Pomiary geodezyjne w Wągrowcu wykonują nasi wykwalifikowani i niezwykle doświadczeni specjaliści, geodeci. Posługują się oni na co dzień nowoczesnym sprzętem pochodzącym od renomowanych producentów. Dzięki temu zbierane dane wyróżniają się dużą dokładnością. Ma to jednocześnie wpływ na zakres świadczonych usług. W ofercie można znaleźć tworzenie map geodezyjnych do celów projektowych, tyczenie realizacyjne, inwentaryzację powykonawczą, czy czynności dotyczące geodezji katastralnej.

Pomiary geodezyjne to zespół czynności, które mają na celu tyczenie realizacyjne obiektów. Zarówno budynków, sieci uzbrojenia terenu, jak i pozostałych inwestycji. Efektem starannie przeprowadzonych prac jest zlokalizowanie obiektów budowlanych w terenie zgodnie z planem opracowanym przez projektanta. Geodeta w ramach danej usługi wskazuje charakterystyczne elementy obiektu, na przykład osie ścian, sieci, czy punkty węzłowe.

Z kolei inwentaryzacja powykonawcza w Wągrowcu polega na szczegółowym opisaniu obiektu. Prawidłowo przeprowadzona powinna zawierać dane dotyczące rozmieszczenia poszczególnych elementów. Wymiary te muszą być zawarte w dokumentacji. Czasem dodatkowo konieczne jest opracowanie mapy powykonawczej. Inwentaryzacja powykonawcza powinna być przeprowadzona w przypadku wszystkich elementów infrastruktury. Dotyczy to zarówno komponentów podziemnych, jak i nadziemnych.

Warto także podkreślić, że mapy geodezyjne, jakie również wykonujemy, powstają w oparciu o wcześniejsze, bardzo precyzyjne pomiary geodezyjne i kopię mapy zasadniczej, która jest wydawana w urzędzie. W dokumencie mapy geodezyjnej zawarte są także informacje dotyczące ugruntowania oraz ukształtowania danego terenu, znajdujących się na działce obiektów, pomników przyrody, granic nieruchomości i okolicy.

Jako że działamy na rynku jako dobry geodeta w Wągrowcu, wszystkie powyższe usługi, jak i wiele innych związanych z branżą, świadczymy profesjonalnie i kompleksowo. Jeśli masz do zlecenia inne prace geodezyjne, skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę.

Dlaczego pomiary geodezyjne w Wągrowcu oraz inne prace warto zlecić właśnie nam?

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z naszych usług, musisz wiedzieć, że wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdego klienta. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Już na wstępie omawiamy z klientem jego preferencje oraz pozostałe szczegóły. Nasz liczny zespół cechuje bogate doświadczenie zdobywane przez długie lata. Mamy na swoim koncie wiele pozytywnie zakończonych projektów. Z niektórymi klientami współpracujemy regularnie. Jesteśmy rozpoznawalni na rynku i chętnie polecani. Wpływ na to zapewne ma też atrakcyjny zakres usług geodezyjnych, o których wspomnieliśmy powyżej. Choć dużym plusem są również przystępne ceny.

Zatem jeśli potrzebujesz wykonać mapy do celów projektowych, pomiary realizacyjne albo inwentaryzację powykonawczą, czy inne czynności z zakresu geodezji, zadbaj o to, aby zajął się tym profesjonalny geodeta w Wągrowcu. Zleć te zadania naszej firmie, by mieć pewność, że zostaną przeprowadzone rzetelnie i dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.