Na czym polega geodezja katastralna?

Realizowanie jakiegokolwiek projektu budowlanego wymaga od inwestorów szczególnego przygotowania – dopełnienia wielu formalności, skompletowania niezbędnych dokumentów i uzyskania pozwoleń. Jedną z ważniejszych kwestii podczas przygotowań do działań budowlanych jest nawiązanie współpracy z profesjonalnym zespołem geodetów, który zaopiekuje się daną inwestycją pod względem geodezyjnym i kartograficznym. Fachowa obsługa inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego i miejskiego to inaczej geodezja katastralna.

Na geodezję katastralną składają się różnego rodzaju prace przygotowawcze, m.in. wytyczanie działek pod zabudowę, opracowywanie map geodezyjnych terenu do celów projektowych, pomoc w gromadzeniu niezbędnej do rozpoczęcia budowy dokumentacji, tworzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, a nawet profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru możliwie najlepszej lokalizacji działki pod wskazaną inwestycję.

Geodezja katastralna

Usługi z geodezji katastralnej, jakie świadczymy w Wielkopolsce, są kompleksowe, dlatego obejmują również czynną kontrolę prac wykonawczych. Monitorowanie postępów sprawia, iż usługi budowlane wykonywane są terminowo i zgodnie ze stworzonym wcześniej planem zagospodarowania działki, projektem i innymi materiałami geodezyjnymi. Działania z zakresu geodezji katastralnej w Poznaniu, Gnieźnie i okolicznych miejscowościach w województwie wielkopolskim pozwalają naszym geodetom dopełniać również formalności podczas odbioru inwestycji.

Geodezja katastralna to także świadczenia z obszaru zarządzania nieruchomościami. Zespół naszych geodetów zajmuje się dzieleniem i scalaniem działek oraz wytyczaniem dokładnych granic. Usługi z geodezji katastralnej w Poznaniu, Gnieźnie i okolicach wykonujemy na zlecenie kontrahentów zarówno z sektora prywatnego, jak i biznesowego, bez względu na rozmiar i rodzaj inwestycji. Klienci mogą liczyć na naszą kompleksową pomoc, dlatego iż pozostajemy do ich dyspozycji od początku do końca współpracy.

Geodezja katastralna – Wielkopolska

Cena świadczeń geodezji katastralnej jest zróżnicowana i zależna od dokładnych usług, jakie zostaną zlecone naszym profesjonalistom. Bez względu na zakres, w jakim będziemy działać, kontrahenci mogą liczyć na konkurencyjne ceny świadczeń z dziedziny geodezji katastralnej. Zapraszamy do kontaktu osoby, poszukujące zespołu fachowców, wyróżniających się rzetelnym podejściem, terminowością, dokładnym przygotowaniem merytorycznym oraz dużym doświadczeniem branżowym.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: blog