Geodeta Poznań

Usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie województwa wielkopolskiego.

GEODETA WIELKOPOLSKA


Usługi geodezyjne dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji na terenie województwa wielkopolskiego.


Co nas wyróżnia? Wieloletnie doświadczenie zawodowe, rzetelne podejście do klienta, a także wysoka jakość techniczna naszych usług oraz konkurencyjne ceny.


Posiadamy nowoczesny sprzęt pomiarowy, dzięki czemu nasze prace realizowane są z wysoką dokładnością oraz w możliwie jak najkrótszym czasie

GEODETA POZNAŃ

Nasza firma geodezyjna oferuje szeroki zakres usług związanych z pomiarami terenowymi i opracowaniem danych geodezyjnych. Świadczymy usługi geodety w Poznaniu oraz na terenie województwa wielkopolskiego dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom. Nie ma dla nas znaczenia ani rozmiar, ani rodzaj inwestycji.

Naszym atutem na rynku jest świadczenie usług geodezyjnych na wysokim poziomie i w korzystnych cenach. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych geodetów z uprawnieniami zawodowymi i bogatą praktyką w branży. Korzystamy ze sprawdzonego i nowoczesnego sprzętu pomiarowego oraz oprogramowania geodezyjnego. Dbamy o terminowość i rzetelność naszych prac. Zapewniamy pełną obsługę formalno-prawną naszych zleceń.

Usługi geodezyjne Poznań

Szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy geodezyjnej, która pomoże Ci w realizacji Twojego projektu budowlanego lub inwestycyjnego? Chcesz mieć pewność, że Twoje pomiary i mapy będą wykonane z najwyższą dokładnością i zgodnie z obowiązującymi przepisami? Zaufaj nam – jesteśmy firmą geodezyjną z wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnym sprzętem. Zapewniamy usługi geodety w Poznaniu tanio i profesjonalnie.

Oferujemy kompleksową obsługę geodezyjną każdej inwestycji budowlanej w Poznaniu i okolicy. Wytyczamy projektowane obiekty na terenie, kontrolujemy ich geometrię i położenie, wykonujemy pomiary powykonawcze i inwentaryzacyjne. Przygotowujemy dokumentację geodezyjną niezbędną do odbioru technicznego i wpisu do ewidencji.

Geodeta Poznań — sporządzanie map do celów projektowych i prawnych

Nasza firma wykonuje mapy na potrzeby projektowania budynków, dróg i innych obiektów inżynierskich. Mapy te są niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia budowy. Wykonujemy również mapy do celów prawnych, takie jak podziały nieruchomości, rozgraniczenia granic, aktualizacje ewidencji gruntów i budynków, wyceny nieruchomości i inne. Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną każdej inwestycji budowlanej lub liniowej.

Geodeta Poznań — geodezja katastralna

Oferujemy gruntowne przygotowanie terenu pod budowę, dzięki zespołowi doświadczonych, wykwalifikowanych i merytorycznie przygotowanych geodetów. Nasza oferta obejmuje:

  • wytyczenie działek pod budowę,
  • opracowanie map geodezyjnych do celów projektowych,
  • pomoc w skompletowaniu niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwolenia na budowę.

Ponadto świadczymy usługi geodezyjne w Poznaniu obejmujące tworzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz doradztwo w zakresie wyboru korzystnej lokalizacji działki. Nasza firma gwarantuje profesjonalną obsługę inwestycji geodezyjnej oraz interesujące rozwiązania dla naszych klientów.

Geodeta Poznań Poznań — pomiary realizacyjne

Przy wykonywaniu pomiarów geodezyjnych realizacyjnych, kluczowe jest posiadanie odpowiedniej dokumentacji budowlanej, na której się opieramy. Po ukończeniu prac geodezyjnych geodeta z uprawnieniami do pracy w Poznaniu wpisuje wyniki pomiarów do dziennika budowy, w celu potwierdzenia precyzji tyczenia. Aby zapewnić sprawną realizację pomiarów, należy przygotować kilka ważnych dokumentów, takich jak projekt budowlany, opracowania terenowe i wytyczne dotyczące budynku. Pomiary realizacyjne mają na celu dokładne umiejscowienie obiektów budowlanych na terenie, zgodnie z projektem zagospodarowania zaprojektowanym przez specjalistę.

Usługi geodezyjne Poznań — inwentaryzacja podwykonawcza

Nasza firma geodezyjna zajmuje się także geodezyjną inwentaryzację podwykonawczą po zakończeniu prac budowlanych i wykończeniowych. Jej celem jest zebranie aktualnych informacji o położeniu budynków oraz elementów infrastruktury działki, takich jak wjazdy czy parkingi. Wszystkie zebrane dane oraz wyniki pomiarów zostaną uwzględnione w mapie geodezyjnej inwentaryzacji podwykonawczej, co pozwoli na aktualizację mapy zasadniczej.

Inwentaryzacją podwykonawczą budynku zajmuje się wykwalifikowany geodeta, posiadający doświadczenie w geodezyjnych pomiarach sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych oraz inwentaryzacyjnych lub specjalizujący się w obsłudze geodezyjnej inwestycji.

Geodeta uprawniony Poznań

Mamy wieloletnią praktykę w geodezji, co pozwala nam zagwarantować wysoką jakość naszych usług oraz dokładność wykonanych pomiarów. Nasza wiedza i umiejętności pozwalają nam efektywnie wykonywać pomiary terenowe oraz analizować dane geoprzestrzenne.

Dzięki doświadczeniu nasza firma wykonuje szybko i sprawnie powierzone zadanie, co przekłada się na krótsze terminy realizacji zleceń. Znamy i przestrzegamy wymaganych standardów i zasad bezpieczeństwa, co jest kluczowe dla prawidłowego wykonania pomiarów oraz ochrony zdrowia i życia pracowników i klientów.

Usługi geodezyjne — cennik

Jeśli szukasz profesjonalnej i rzetelnej firmy geodezyjnej, skontaktuj się z nami. Koszt geodety zależy od rodzaju i zakresu usług geodezyjnych, które są potrzebne w danej inwestycji budowlanej. Przygotujemy indywidualną ofertę cenową i doradzimy w sprawach geodezyjnych. Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług geodezyjnych w Poznaniu i okolicach!