Usługi geodezyjne w Poznaniu – zapraszamy!

Prywatni klienci oraz przedstawiciele firm, chcący w województwie wielkopolskim przygotować się do inwestycji budowlanej, mogą skorzystać z kompleksowych, profesjonalnych usług geodezyjnych w Poznaniu. Zapraszamy do współpracywszystkich zainteresowanych m.in. stworzeniem mapy do celów projektowych, geodezją katastralną, pomiarami realizacyjnymi lub inwentaryzacją powykonawczą.

Jakie usługi geodezyjne w Poznaniu są niezbędne podczas inwestycji budowlanych?

Wszelkie inwestycje budowlane, prowadzone prywatnie czy na potrzeby firmy, wymagają skorzystania z profesjonalnego i najlepiej doświadczonego geodety. W Poznaniu od lat świadczymy dla naszych Klientów najbardziej potrzebne w tej materii usługi geodezyjne.

Jeśli planujesz inwestycję budowlaną, w pierwszej kolejności musisz zadbać o skompletowanie dokumentów. Jednym z nich, wymaganych do uzyskania pozwolenia na budowę, jest mapa do celów projektowych, wykonywana przez naszą firmę. Jej ostateczna forma bazuje na pomiarach dokonanych przez nas w terenie oraz na kopii mapy zasadniczej. Nasza oferta obejmuje wykonywanie pomiarów geodezyjnych na każdym wymaganym etapie prac oraz profesjonalną geodezję katastralną i inwentaryzację powykonawczą, niezbędną do uzyskania urzędowego odbioru budynku.

Pomiary realizacyjne, które także znajdziesz w naszej ofercie, mogą dotyczyć różnych etapów prac. Najczęściej wykonuje się je na początku, jeszcze przed przystąpieniem do prac budowlanych. Są też niezbędne, by dokonać podziału terenu na mniejsze parcele, do wytyczenia granic działki albo budynków.

Z usług jakich geodetów w Poznaniu warto skorzystać?

Najlepsze usługi geodezyjne w Poznaniu może zaoferować jedynie firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorców i obejmuje wszystkie aspekty związane z kwestiami formalnymi, pozwalającymi na wzniesienie budynku o dowolnym przeznaczeniu. Nasze usługi geodezyjne w Poznaniu, wykonywane na terenie całego województwa wielkopolskiego, dotyczą również podziału gruntów, tyczenia budynków oraz działek. Usługa geodety w Poznaniu, związana z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej, to także ostatni etap prac budowlanych, zezwalających na planowane rozpoczęcie użytkowania obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem.

W naszej pracy wykorzystujemy pełnię naszych możliwości i umiejętności, bazujemy na nabytym przez lata doświadczeniu oraz najlepszej klasy sprzęcie pomiarowym. Dzięki temu masz pewność, że zlecone nam zadanie zostanie wykonane rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Ceny profesjonalnych i kompleksowych usług geodezyjnych w Poznaniu

Każde powierzone nam zadanie traktujemy indywidualnie. Z tego powodu nie prowadzimy regularnego cennika, a wszelkie usługi geodezyjne w Poznaniu wyceniamy osobno, po przekazaniu nam szczegółów dotyczących zadania. Dzięki temu zyskujesz pewność, że cena usługi została dopasowana optymalnie do zakresu działań, wielkości przedsięwzięcia oraz jego osobistego charakteru.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat cen oraz sporządzania kosztorysu na podstawie zlecenia, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z kompleksową obsługą budów, czyli usługami geodezyjnymi w Poznaniu: geodezją katastralną, inwentaryzacją powykonawczą, pomiarami realizacyjnymi czy mapami do celów projektowych. Gwarantujemy terminowość, pełną rzetelność oraz atrakcyjne stawki poszczególnych propozycji.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: blog