Mapa geodezyjna do celów projektowych to jeden z niezbędnych dokumentów, jakie należy skompletować m.in. przed realizacją założeń budowlanych. Mapa geodezyjna powstaje w oparciu o dokładne pomiary geodezyjne oraz aktualną kopię mapy zasadniczej, wydawanej w urzędzie i stanowi jej zaktualizowaną, uszczegółowioną wersję. W dokumencie mapy geodezyjnej do celów projektowych zawarte są informacje o ugruntowaniu i ukształtowaniu danego terenu, obecnych na działce obiektów budowlanych, pomników przyrody, dokładnych granic nieruchomości i bezpośredniej okolicy.

Mapa geodezyjna uzupełnia dokumentację budowlaną i umożliwia ubieganie się o pozwolenie na budowę. Mapę geodezyjną do celów projektowych zleca się również w przypadku, gdy planuje się scalić/podzielić nieruchomość lub uregulować prawo własności w księdze wieczystej. Opracowaniem i przygotowaniem mapy geodezyjnej mogą zajmować się tylko geodeci, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe. Zespół naszych fachowców, sporządzających mapy geodezyjne terenów w Gnieźnie i pozostałych miejscowościach w województwie wielkopolskim, wyróżnia odpowiednie przygotowanie merytoryczne, wieloletnie zdobywane doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Mapa geodezyjna Gniezno

Mapy geodezyjne do celów projektowych przygotowujemy na zlecenie klientów z sektora prywatnego oraz biznesowego, oferując kompleksową obsługę na każdym etapie dopełniania świadczeń. Wszystkie mapy geodezyjne tworzone są w oparciu o normy techniczno-prawne, jakie obowiązują w Polsce. Wiemy, jak ważną kwestią w przypadku map do celów projektowych jest precyzyjność, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pomiary geodezyjne były możliwie najbardziej rzetelne. Pomocne w tym aspekcie są innowacyjne narzędzia od renomowanych na rynku producentów, jakie wykorzystujemy.

Zdecydowanie niepodważalnym atutem naszej firmy jest terminowość. Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa czas, gdy realizuje się założenia projektowe, stąd pomiary geodezyjne, potrzebne do przygotowania mapy terenu w Gnieźnie i okolicach, wykonywane są niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia, oczywiście w dogodnym dla Państwa terminie.

Mapa do celów projektowych cena

Cenimy sobie indywidualne podejście, zatem kosztorys przygotowania mapy geodezyjnej terenu w województwie wielkopolskim ustalimy osobiście, bazując na kilku wytycznych. Dzięki temu otrzymają Państwo zoptymalizowaną i bardzo atrakcyjną cenę mapy do celów projektowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także kontaktu, aby móc ustalić szczegóły współpracy.