Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu geodezji i kartografii, obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Ofertę kierujemy do kontrahentów, planujących inwestycje głównie w Gnieźnie oraz pozostałych miejscowościach, położonych na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się całościową obsługą inwestycji, wykonując pomiary na wstępnym etapie budowy, prowadząc prace podczas jej trwania, a także działając w obszarze geodezji katastralnej.

Pod pojęciem geodezji katastralnej ukryta jest profesjonalna obsługa geodezyjna każdej inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego oraz związanego z infrastrukturą miejską. Na świadczenia geodezji katastralnej składają się wszelkie prace przygotowawcze. Zespół naszych doświadczonych, wykwalifikowanych i doskonale przygotowanych pod względem merytorycznym geodetów, zajmuje się wytyczaniem działek pod zabudowę, opracowywaniem map geodezyjnych do celów projektowych oraz pomaganiem w kompletowaniu niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwolenia na budowę. Obsługa geodezyjna inwestycji obejmuje również tworzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, czy doradztwo w zakresie doboru korzystnej lokalizacji działki.

Geodezja katastralna Gniezno

Na kompleksową obsługę geodezyjną inwestycji składa się również kontrola prac wykonawczych, dzięki której kontrahenci zyskują gwarancję wysokiej jakości usług budowlanych oraz terminowego i dokładnego podążania zgodnie z planem zagospodarowania działki, projektem i resztą dokumentacji geodezyjno-kartograficznej. Usługi z zakresu geodezji katastralnej, jakie oferujemy klientom z Gniezna i okolic, skupiają się także na dopełnieniu formalności związanych z odbiorem inwestycji i prawnym użytkowaniem budynku.

Świadczenia, wchodzące w obszar geodezji katastralnej, to również podstawowe procedury z zakresu gospodarki nieruchomościami – ich podział lub scalenie, wytyczanie granic działki, wyodrębnienie samodzielnych lokali czy zadbanie o regulacje prawne. Szeroki zakres działań i kompleksowość oferty sprawia, iż świadczenia z geodezji katastralnej, jakie wykonujemy w Gnieźnie i okolicach, przystosowane są zarówno do potrzeb klientów z sektora prywatnego oraz biznesowego.

Geodezja katastralna – Wielkopolska

Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy przedstawimy szczegóły świadczeń z zakresu geodezji katastralnej w Gnieźnie, omówimy Państwa osobiste preferencje i potrzeby, tworząc na podstawie wytycznych zoptymalizowany, atrakcyjny kosztorys. Pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania.